O firmie

Centrum Medyczne PETRA MEDICA

Centrum Medyczne PETRA MEDICA świadczy usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych i ich rodzin,
a także klientów instytucjonalnych oraz innych podmiotów leczniczych. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom staramy sie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb poszczególnych grup klientów.

Wszystkich pacjentów obejmujemy opieką:

  • na zasadach komercyjnych,
  • w oparciu o współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapewniamy m.in. świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, świadczenia z zakresu medycyny pracy, zabiegi ambulatoryjne i opiekę pielęgniarską. Wspieramy pacjentów w przypadku nagłych zachorowań - w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy zapewniamy opiekę lekarską w trybie doraźnym oraz wizyty domowe.

Kompleksowa opieka medyczna
pełen zakres usług

Pomagamy pacjentom od 20 lat

Centrum Medyczne PETRA MEDICA jest obecne rynku usług medycznych od 1996 r. Rozpoczęło działalność w lokalizacji przy ul. Grochowskiej 166 oferując mieszkańcom Pragi-Południe ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, opieki specjalistycznej, usługi diagnostyczne oraz świadczenia medycyny pracy.
Obecnie PETRA MEDICA realizuje usługi medyczne we własnych centrach medycznych na terenie Warszawy oraz za pośrednictwem ponad 30 współpracujących placówek partnerskich. Świadczenia dostępne są na zasadach komercyjnych, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, indywidualnych ubezpieczeń medycznych oraz w obszarze medycyny pracy na bazie umowy z Pracodawcą.

Od lipca 2015 r.  PETRA MEDICA Sp. z o.o. realizuje umowę z Urzędem ds. Cudzoziemców obejmując opieką medyczną cudzoziemców ubiegających się
o nadanie statusu uchodźcy w Polsce.

Placówki PETRA MEDICA zorganizowane są według najwyższych standardów. Staramy się odpowiedzieć nawet na szczególnie wysokie oczekiwania i potrzeby pacjentów. Gwarantujemy serdeczną i profesjonalną obsługę przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny z długoletnim doświadczeniem. Dbamy o komfortowe wyposażenie oraz specjalistyczną aparaturę medyczną, zapewniając pacjentom dostęp do zaawansowanych technologii.

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20